Loading...

Faaliyet Alanları

Tedarik Faaliyetlerimiz
Tedarik Faaliyetlerimiz

Tedarik faaliyetlerine yönelik çalışmalarımıza Ankara'da elektroniğin kalbi olan Konya Sokak'ta başladık. 40 yılı aşkın tecrübeye sahip personelimizle elektronik malzeme satışımızı İvedik OSB Elektrokent-2'de sürdürmekteyiz. Tedarik faaliyetlerimiz en küçük elektronik kompanentin perakende satışından, savunma ve güvenlik alanında tedariği çok zor olan hassas malzemelerin ilgili kurumlara toptan satışına kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır. 

Güç Yarı İletkenleri, Pasif Komponentler, Elektromekanik Komponentler, LCD & TFT ekranlar, Bataryalar, Güç Kaynakları , Adaptörler, Radyo Frekans, Entegre Devreler, Micro İşlemciler, Konnektörler, Kablolar, vb. ürünleri kapsayan çok geniş bir ürün yelpazesiyle bu hizmet sizlere ulaştırılmaktadır.

Bunun yanısıra yaklaşık üç yıllık süre içerisinde birçoğu kritik bin kalemden fazla malzemenin tedariki yapılarak Silahlı Kuvvetlerin ilgili birliklerine teslimatı gerçekleştirilmiştir. Tedariki güç veya obsolete (üretimi sonlandırılmış) komponent ve yedek parça teminindeki kabiliyeti ile Alkan Teknoloji sektörde haklı bir üne kavuşmuştur.

Yüksek Teknoloji ürünü X-Ray Cihazları üreten ve dünyanın en önemli pazarlarında bu alanda önemli bir yer edinen Unicomp Technology Co. Ltd. ürünlerinin satışı ve servisi hususlarında Alkan Teknoloji yetkilendirilmiştir.